Bun Venit
Linckurile de pe forum sunt disponibile doar pentru membri inregistrati!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun Venit
Linckurile de pe forum sunt disponibile doar pentru membri inregistrati!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NOD32 Antivirus 4

2 participanți

In jos

NOD32 Antivirus 4 Empty NOD32 Antivirus 4

Mesaj  Maftei Vin Ian 27, 2012 7:28 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Descriere:

Ultima versiune a cunoscutului antivirus NOD32.

NOD32 Antivirus System Protectie in timp real impotriva virusilor, viermilor, troienilor, programelor spyware, adware, phishing, si hackerilor. Cea mai buna detectie, cea mai mare viteza si cel mai redus impact asupra sistemului.

NOD32 este un motor unitar, puternic optimizat, ce va protejeaza impotriva unui numar foarte mare de amenintari informatice (Virusi, viermi, programe spyware, si alte atacuri malitioase) ce sunt intr-o continua dezvoltare.
Cumpara NOD 32 AntiVirus 12 Luni + cadou 6 Luni
Sistemul NOD32 utilizeaza tehnologia unica ThreatSense® de detectie in timp real a tuturor amenintarilor ce pot sa apara in orice moment.
Detectie Proactiva in Timp Real. Cea mai buna protectie este cea proactiva, in timp real. Fiecare minut in plus de asteptare a actualizarii bazei de date cu semnaturi poate avea efecte catastrofale.
Tehnologia unica ThreatSense® inclusa in NDO32 Antivirus System acopera bresa lasate de alte produse antivirus reactiv, bazate pe semnaturi ale virusilor.
OutbreakVirusProgress, NOD32 analizeaza de continut malitios, in timp real, executia aplicatiilor si detecteaza si blocheaza proactiv peste 90% din atacurile informatice nou aparute fara a fi nevoie de o actualizare a bazei de semnaturi.

NOD32 Antivirus 4 Wfd_12585735474b044eeb302e7--eset_nod32_antivirus_4
Maftei
Maftei
Pro-Security
Pro-Security

Mesaje : 164
Experienta : 2194098985
Reputatie : 14
Data de inscriere : 23/06/2011
Varsta : 27
Localizare : NT

https://pro-security.forum.st

Sus In jos

NOD32 Antivirus 4 Empty Re: NOD32 Antivirus 4

Mesaj  katalin123 Vin Aug 31, 2012 1:08 pm

Eu am acest antivirus dar mia expirat licenta imi poti face rost de 1 si app recomand acest antivirus

katalin123
Membru
Membru

Mesaje : 48
Experienta : 42285874
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/08/2012
Varsta : 26
Localizare : Gorj...Tg-Jiu...Cocoreni

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum